عروسی که با چکمه زنانه بلند به مراسم ازدواجش رفت

اولین نفری باشید که مد چکمه زنانه بلند را برای سال آینده اعمال می کند. چکمه ها برای فصل پاییز و فصل زمستان مناسب هستند.
امسال این برند کفشی شیک با یقه میدی به رنگ مشکی ارائه کرد و این کفش با لباس و شلوار هماهنگ است. و  کفش های سفید با یقه بلند که بیشتر از زانو است را ارائه کرد تا در هوای سرد احساس گرما کنید.

این کفش را می توان با کت های بلند در فصل زمستان هماهنگ کرد.

چکمه بلند زنانه

خی از برندها کفش های پاشنه بلند را معرفی کردند تا ظاهری زنانه به ظاهر خانم ها در هر زمان اضافه کنند. برندی کفش های پاشنه بلندی را ارائه کرد که ترکیبی از سفید و سیاه یا سفید و آبی در هارمونی خیره کننده ای دارند.

یک شرکت همچنین یک کفش چرمی مشکی پاشنه بلند با سرآستین و پاشنه پهن برای ترکیب راحتی و ظرافت ارائه کرد.

برند ایزابل مارنت نیز این صندل مدرن را به رنگ سفید با توری که پا را نمایان می کند با دستبند مچ پا با کراوات کناری ارائه کرد.

و از برند لئونارد، صندل مدرنی را برای شما انتخاب کردیم که ترکیبی از چند رنگ است، با بند های نازک در هم تنیده و یک دستبند مچ پا.

خی از برندها کفش های پاشنه بلند را معرفی کردند تا ظاهری زنانه به ظاهر خانم ها در هر زمان اضافه کنند.

تولیدی کفش ایرانی کفش های پاشنه بلندی را ارائه کرد که ترکیبی از سفید و سیاه یا سفید و آبی در هارمونی خیره کننده ای دارند.

برند ایرانی همچنین یک کفش چرمی مشکی پاشنه بلند با سرآستین و پاشنه پهن برای ترکیب راحتی و ظرافت ارائه کرد.

برند اداخلی مارنت نیز این صندل مدرن را به رنگ سفید با توری که پا را نمایان می کند با دستبند مچ پا با کراوات کناری ارائه کرد.

و از برند لئونارد، صندل مدرنی را برای شما انتخاب کردیم که ترکیبی از چند رنگ است، با بند های نازک در هم تنیده و یک دستبند مچ پا.