با ساعت هوشمند هایلو ls05 به آینده سفر کنید

ساعت هوشمند یک دستگاه قابل حمل است که به گونه ای طراحی شده است که مانند یک ساعت سنتی روی مچ دست بسته شود، ساعت هوشمند هایلو ls05 با نام‌های ساعت موبایل، ساعت هوشمند نیز شناخته می‌شود.

امروزه این ساعت ها مانند تلفن های همراه به فروش می رسند زیرا می توانند کارهای زیادی را انجام دهند، اینها صفحه نمایش های لمسی مانند گوشی های هوشمند، برنامه های پشتیبانی و اغلب ضربان قلب و سایر علائم حیاتی مرتبط با سلامتی را ثبت می کنند.

این ساعت با یک نگاه زمان دقیق را نشان می دهد و به شما امکان می دهد پیام های تلفن همراه خود را در دستگاهی که همیشه در دسترس است بخوانید.

ساعت هوشمند یا مدل Android Wear، مصرف کنندگان بیشتر و بیشتری اهمیت پوشیدن یک کامپیوتر کوچک روی مچ دست خود را می بینند، از این گذشته، قرن هاست که انسان ها ساعت می پوشند، بنابراین منطقی است که آخرین فناوری موبایل را به این شکل راحت جمع کنیم.

چه تازه وارد ساعت‌های هوشمند باشید و چه به دنبال یافتن دستگاه مناسب برای خود هستید، این مقاله باید درک کاملی از این دسته ساعت‌های هوشمند رو به رشد به شما بدهد.

در حالی که ساعت‌های دیجیتال دهه‌هاست که در دسترس بوده‌اند، شرکت‌های فناوری به تازگی شروع به عرضه ساعت‌هایی با قابلیت‌های مشابه گوشی‌های هوشمند کرده‌اند.

ساعت هوشمند هایلو ls05

ساعت‌های هوشمند اپل، سامسونگ، سونی و سایر شرکت‌های بزرگ در بازار موجود هستند که به دلیل محبوبیت ساعت هوشمند امروزی شایسته اعتبار است، در سال 1998، استیو مان اولین ساعت مچی لینوکس جهان را اختراع، طراحی و ساخت که در نمایشگاه ISSCC در 7 فوریه 2000 ارائه شد و نام “پدر محاسبات پوشیدنی” را برای او به ارمغان آورد.

ارزیابی نیازها، سلیقه ها و بودجه خود هنگام انتخاب ساعت هوشمند بسیار مهم است اما حداقل یک ساعت هوشمند باید پیام ها و اعلان ها را از تلفن هوشمند شما نمایش دهد.

ویژگی های زیر را در ساعت هوشمند بررسی کنید:

1. برنامه ها: فراتر از نمایش اعلان ها از تلفن شما، ساعت هوشمند فقط به اندازه ویژگی هایی است که پشتیبانی می کند، خوشبختانه، هر دو ساعت های گوگل و اپل گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهند.

2. عمر باتری خوب: ساعت هوشمند قرار است زندگی را آسان‌تر کند بنابراین مجبور نیستید دائماً آن را شارژ کنید، به دنبال مدلی باشید که عمر باتری آن به اندازه کافی طولانی باشد تا حداقل یک روز را از آن عبور دهید.

3. ردیابی تناسب اندام: اگر ورزش می کنید، یک باند تناسب اندام اختصاصی گزینه بهتری نسبت به ساعت هوشمند است، با این حال، بسیاری از ساعت‌های هوشمند شامل نمایشگر ضربان قلب و گام‌سنج‌ها هستند تا به شما در ردیابی تمرینات خود کمک کنند.

4. پاسخ صوتی به پیام‌ها: وقتی بتوانید بدون بیرون آوردن گوشی از جیب خود به پیام‌ها پاسخ دهید اوضاع بسیار جالب می‌شود، سیستم عامل Wear OS گوگل که در ساعت‌های هوشمند ال‌جی، موتورولا و بسیاری دیگر یافت می‌شود به کاربران امکان می‌دهد به صورت صوتی به پیامک پاسخ دهند.